Aktuální akce

Hopsalín

Město Petřvald obdrželo dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 212.000 Kč na financování běžných výdajů souvisejících s poskytováním pečovatelské služby.

logomskMěsto Petřvald obdrželo na základě žádosti dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 53.000,-Kč určenou na provozní náklady pečovatelské služby.

logomskMěsto Petřvald obdrželo z rozpočtu Krajského úřadu Moravskoslezského kraje dotaci ve výši 1 milión korun na koupi zánovního požárního vozidla LIAZ 101 860 CAS K 25-L pro činnost jednotky Sboru dobrovolných hasičů Města Petřvaldu.

Nábor do PS Dance Petřvald

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ SOUBORU  🎉

STÁLE MÁME VOLNÁ MÍSTA PRO PRVŇÁČKY - PŘIDÁTE SE? :-) - přihlášku vyplňte u paní Siudové ve Středisku kulturních služeb. V případě, že se kapacita této skupiny nenaplní do 15.9.2017, dáme Vám možnost přihlásit předškoláky.

5. 9. 2017 Zobrazit méně