Organizace voleb v roce 2018

Město Petřvald obdrželo v roce 2017 dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 212.000 Kč, která byla navýšena na částku 298.000,-Kč. Dotace byla určena na úhradu nákladů pečovatelské služby, především na mzdy pečovatelek.

Nábor do PS Dance Petřvald

NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ SOUBORU  🎉

STÁLE MÁME VOLNÁ MÍSTA PRO PRVŇÁČKY - PŘIDÁTE SE? :-) - přihlášku vyplňte u paní Siudové ve Středisku kulturních služeb. V případě, že se kapacita této skupiny nenaplní do 15.9.2017, dáme Vám možnost přihlásit předškoláky.

5. 9. 2017 Zobrazit méně