Organizace voleb v roce 2018

Město Petřvald obdrželo v roce 2017 dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 212.000 Kč, která byla navýšena na částku 298.000,-Kč. Dotace byla určena na úhradu nákladů pečovatelské služby, především na mzdy pečovatelek.

Změna č. 1 územního plánu Petřvaldu

Zastupitelstvo města Petřvaldu rozhodlo o vydání opatření obecné povahy č. j. MěÚP 2302/2018 na veřejném zasedání dne 4. 4. 2018 usnesením č. 24/2, kterým se vydává Změna č. 1 územního plánu Petřvaldu.

Celá dokumentace je k dispozici k nahlédnutí na odboru výstavby a životního prostředí MěÚ Orlová, odboru výstavby a životního prostředí MěÚ Petřvald a v elektronické podobě na internetových stránkách města Orlová:

10. 4. 2018 Zobrazit méně