Město Petřvald obdrželo v roce 2017 dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 212.000 Kč, která byla navýšena na částku 298.000,-Kč. Dotace byla určena na úhradu nákladů pečovatelské služby, především na mzdy pečovatelek.

Upozornění pro uživatele mobilního rozhlasu

UPOZORNĚNÍ PRO UŽIVATELE MOBILNÍHO ROZHLASU

Vážení občané, děkujeme, že využíváte systém Mobilní rozhlas, díky kterému vás můžeme informovat o aktuálním dění ve vašem městě.
Abyste mohli i nadále dostávat užitečné informace, je potřeba od vás získat souhlas s tzv. GDPR. Jedná se o obecné nařízení o ochraně osobních údajů (anglicky General Data Protection Regulation, odtud GDPR), které je legislativou plošně zaváděno v celé Evropské unii. Díky tomu budou vaše osobní údaje ještě ve větším bezpečí podle evropských norem.
Stačí se přihlásit na webu https://obec.mobilnirozhlas.cz/uprava-prihlaseni a potvrdit souhlas nebo se osobně dostavit na podatelnu MěÚ Petřvald, kde souhlas podepíšete a odevzdáte.
Doplnit souhlas se zpracováním osobních údajů je možné do 25. 5. 2018. Po tomto datu budou všichni uživatelé bez souhlasu dle GDPR vymazáni z databáze.
Děkujeme za pochopení.

2. 5. 2018 Zobrazit méně