Organizace voleb v roce 2018

Město Petřvald obdrželo v roce 2017 dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 212.000 Kč, která byla navýšena na částku 298.000,-Kč. Dotace byla určena na úhradu nákladů pečovatelské služby, především na mzdy pečovatelek.

Kompostéry pro občany města Petřvald

KOMPOSTÉRY PRO OBČANY MĚSTA PETŘVALD

Město Petřvald bude přidělovat zahradní kompostéry občanům, kteří si o ně požádali v roce 2016.

K předání kompostérů dojde v srpnu 2018.

Přesný termín a podmínky přidělení budou upřesněny prostřednictvím mobilního rozhlasu, na webových a facebookových stránkách města.

VYZÝVÁME TÍMTO ŽADATELE K POTVRZENÍ ZÁJMU O PŘIDĚLENÍ KOMPOSTÉRU

Žadatele, kteří v žádosti uvedli své e-mailové adresy, jsme již prostřednictvím tohoto e-mailu vyzvali k potvrzení zájmu o kompostér. Žadatele, kteří svůj zájem prostřednictvím e-mailu doposud nepotvrdili a ostatní žadatele, kteří e-mail v žádosti neuvedli, vyzýváme tímto, aby tak provedli do 31.07.2018, a to buď:

• elektronicky na e-mailovou adresu: sankova@petrvald-mesto.cz (do předmětu zprávy uveďte „KOMPOSTÉR“)
  • telefonicky na tel. číslo:  596 542 909
  • nebo osobně v kanceláři č. 209, Ing. Zuzana Sáňková, MěÚ Petřvald, odbor výstavby a životního prostředí

29. 6. 2018 Zobrazit méně