Aktuální akce

Výstava obrazů

logomskMěsto Petřvald obdrželo na základě žádosti dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 53.000,-Kč určenou na provozní náklady pečovatelské služby.

logomskMěsto Petřvald obdrželo z rozpočtu Krajského úřadu Moravskoslezského kraje dotaci ve výši 1 milión korun na koupi zánovního požárního vozidla LIAZ 101 860 CAS K 25-L pro činnost jednotky Sboru dobrovolných hasičů Města Petřvaldu.

Město Petřvald nabízí k prodeji nemovitost č.p. 924

nemovitost č.p. 924

Město Petřvald nabízí k prodeji nemovitost č.p. 924 /nynější sídlo Policie ČR/ včetně přilehlých pozemků.

Prodej proběhne formou dražby.

Bližší informace na tel: 776 348 504 – Ing. Jiří  Lukša, starosta.

28. 2. 2017 Zobrazit méně