Město Petřvald obdrželo v roce 2017 dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 212.000 Kč, která byla navýšena na částku 298.000,-Kč. Dotace byla určena na úhradu nákladů pečovatelské služby, především na mzdy pečovatelek.

Ztráty a nálezy - nález č. 7/2018

Oznamujeme odevzdání těchto nálezů:

• DĚTSKÁ (DÍVČÍ) MIKINA MODRÉ BARVY S NÁPISEM NA PŘEDNÍ STRANĚ

místo nálezu: Petřvald, ul. Gen Svobody 929, budova České pošty (veřejné prostory)

Majitel se může informovat v kanceláři č. 102 v budově městského úřadu nebo telefonicky na čísle 596 542 907.

Bc. Lucie Švandová
referent správního odboru