Město Petřvald obdrželo dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 212.000 Kč na financování běžných výdajů souvisejících s poskytováním pečovatelské služby.

logomskMěsto Petřvald obdrželo na základě žádosti dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 53.000,-Kč určenou na provozní náklady pečovatelské služby.

logomskMěsto Petřvald obdrželo z rozpočtu Krajského úřadu Moravskoslezského kraje dotaci ve výši 1 milión korun na koupi zánovního požárního vozidla LIAZ 101 860 CAS K 25-L pro činnost jednotky Sboru dobrovolných hasičů Města Petřvaldu.

TÝDEN: 1914

Rozmístění nádob na separovaný sběr

V Petřvaldě jsou na území města rozmístěny kontejnery na separovaný odpad jako je sklo, papír a tetrapak, plasty a biologicko-rozložitelný odpad. Seznam stanovišť jednotlivých kontejnerů vidíte v následující tabulce.

Rozmístění nádob na území města (tabulka ve formátu PDF)

Jak správně třídit - leták.pdf

Zodpovědným přístupem ke třídění tohoto odpadu šetříme životní prostředí a také snižujeme náklady, které město a tím i my všichni občané musíme vynaložit na likvidaci odpadů.

Ing. Zuzana Sáňková, odbor výstavby a ŽP