Organizace voleb v roce 2018

Město Petřvald obdrželo v roce 2017 dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 212.000 Kč, která byla navýšena na částku 298.000,-Kč. Dotace byla určena na úhradu nákladů pečovatelské služby, především na mzdy pečovatelek.

Rozmístění nádob na separovaný sběr

V Petřvaldě jsou na území města rozmístěny kontejnery na separovaný odpad jako je sklo, papír a tetrapak, plasty a biologicko-rozložitelný odpad. Seznam stanovišť jednotlivých kontejnerů vidíte v následující tabulce.

Rozmístění nádob na území města (tabulka ve formátu PDF)

Jak správně třídit - leták.pdf

Zodpovědným přístupem ke třídění tohoto odpadu šetříme životní prostředí a také snižujeme náklady, které město a tím i my všichni občané musíme vynaložit na likvidaci odpadů.

Ing. Zuzana Sáňková, odbor výstavby a ŽP