Městu Petřvald byla poskytnuta v roce 2018 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300 000,-- Kč , účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Informace zájmovým organizacím a spolkům

Informujeme zájmové organizace a spolky působící na území města Petřvald o možnosti prezentace jejich akcí na webových stránkách města.
Pozvánky či plakáty k pořádaným akcím můžete posílat na e-mail: svandova@petrvald-mesto.cz

3. 12. 2018 Zobrazit méně