Městu Petřvald byla schválena na rok 2019 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300.000,- Kč, účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Relaxační malování - Výtvarné kurzy

Je toho na vás moc a potřebujete si odpočinout? Chcete tvořit? Nevíte jak na to, ale chcete být uvolnění a dostat kus svého nitra na plátno či papír? Chcete cítit, jak se stres vyplavuje do dáli, jak koncentrace myšlenek je soustředěná na pár čar a kombinace barev, jak snadné je pracovat se svojí intuicí? Přijďte na náš kurz! Je určen právě pro vás!

Relaxační malování

8. 1. 2019 Zobrazit méně