Rekonstrukce chodníku - část ul. Závodní

V termínu od 13.7.2020 do 31.10.2020 bude prováděna společností Meccano s.r.o., IČ 258 62 758,   rekonstrukce panelového chodníku vedeného podél silnice III/4726 ul. Závodní, a to v úseku od křižovatky s místní komunikací ul. Polní, přes křižovatku s ul. Šumbarská a dále směrem k základní škole po nemovitost s č.p. 290.
Jedná se o rozsáhlou stavbu, v rámci které dojde k zamezení užití předmětného chodníku s omezením silničního provozu včetně přístupů a příjezdů k přilehlým nemovitostem.
Stavba bude označena dopravním zařízením společně s dopravním značením pro odklonění dopravy a zamezení vstupu chodců do staveniště. Vlastníci přilehlých nemovitosti budou o omezení přístupu a příjezdu informováni realizační firmou v dostatečném předstihu.
Děkujeme všem za pochopení a zároveň Vás všechny žádáme o trpělivost a shovívavost. Během realizace této stavby vyzýváme řidiče o dodržování snížené rychlosti a chodce o obezřetnost.

Ing. Petr Dvořáček, místostarosta města

23. 6. 2020 Zobrazit méně