Nikol Knapčoková, slavnostní vítání dne 23.3.2019

logomskMěsto Petřvald podepsalo v letošním roce smlouvu č. 01946/2020 o poskytnutí dotace z dotačního titulu Moravskoslezského kraje na základě které bylo město poskytnuta dotace ve výši 300 tis.Kč na předložený projekt „Petřvald – kulturní město 2020“. Tyto dotační prostředky jsou určeny k obohacení kulturního života občanů nejen obce Petřvald, ale představují také významné rozšíření nabídky kulturního vyžití pro obyvatele okolních obcí v rámci Moravskoslezského kraje.

Do projektu byly zahrnuty jedny z nejvýznamnějších kulturních akcí města Petřvald, a to Den tradic a Petřvaldský otvírák, které již tvoří nedílnou součást kulturního života města a zároveň vytvářejí novodobou tradici, která je ze strany občanů našeho města i okolních obcí hodnocená velmi kladně. Další akce, na něž byla dotace poskytnuta, jsou tři komponované pořady „Šmoldasův drzý jazzyk“, „Muzika s vůní botanické zahrádky“ a vystoupení JUDr. Ivo Jahelky „Jsme si souzení“, jejichž organizace byla původně zamýšlena do nově vzniklých prostor Střediska volného času Domek.

Bohužel, z důvodu neočekávaných událostí, bylo město nuceno zrušit akci Petřvaldský letní otvírák a zároveň přesunout všechny tři komponované pořady do velkého sálu KD, kde je možné lépe dodržet předepsaná protiepidemiologická opatření.

NOVÝ SYSTÉM OTEVÍRACÍCH HODIN PRO VEŘEJNOST NA POBOČKÁCH ČESKÉ POŠTY

Od října 2020 dojde k úpravě otevírací doby na pobočkách České pošty. V praxi to znamená pravidelné střídání otevírací doby v průběhu týdne.

Pobočka České pošty v Petřvaldě bude pro veřejnost otevřena v tyto hodiny:
PO, ST: 10:00 - 18:00 hod. (přestávka 12:00 - 13:00)
ÚT, ČT, PÁ: 8:00 - 16:00 hod. (přestávka 12:00 - 13:00)
SO: 8:00 - 12:00 hod.

18. 9. 2020 Zobrazit méně