Městu Petřvald byla poskytnuta v roce 2018 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300 000,-- Kč , účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Kalendář města na rok 2020

KALENDÁŘ MĚSTA NA ROK 2020

Chtěli byste se i Vy zapojit do přípravy týdenního kalendáře města na rok 2020? Tak neváhejte a posílejte fotografie méně známých míst a zákoutí Petřvaldu v různých ročních obdobích. Nejlepší fotografie budou vybrány a publikovány v kalendáři. Fotografie (ve vysokém rozlišení, formát JPG) je možné zasílat do 30. 5. 2019 e-mailem: canibalova@petrvald-mesto.cz nebo doručit osobně na Městský úřad v Petřvaldě, kanc. č. 302 – sekretariát starosty.

Fotografie stručně popište a uveďte jméno a příjmení autora fotografie.

13. 10. 2018 Zobrazit méně