Městu Petřvald byla poskytnuta v roce 2018 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300 000,-- Kč , účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Omezení provozu MěÚ Petřvald v prosinci

INFORMACE OBČANŮM K PROVOZU ÚŘADU V PROSINCI

Pokladna úřadu bude dne 21.  prosince 2018 v provozu pro občany pouze do 10:00 hodin.

Městský úřad v Petřvaldě bude ve dnech 27., 28. a 31. prosince 2018 pro občany uzavřen.

4. 12. 2018 Zobrazit méně