Městu Petřvald byla poskytnuta v roce 2018 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300 000,-- Kč , účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Pozvánka na 2. zasedání Zastupitelstva města Petřvaldu dne 12.12.2018

P O Z V Á N K A

NA 2. ZASEDÁNÍ

ZASTUPITELSTVA MĚSTA PETŘVALDU,

KTERÉ SE BUDE KONAT

DNE 12. 12. 2018 V 16.00

V KULTURNÍM DOMĚ PETŘVALD

PROGRAM:

1. Kontrola usnesení
  2. Rozpočet města Petřvaldu na rok 2019
  3. Obecně závazná vyhláška o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a  odstraňování komunálních odpadů
  4. Pozemky
  5. Návrhy na pořízení změny územního plánu Petřvaldu
  6. Různé
  7. Informace
  8. Diskuze
  9. Závěr

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY OBČANY!

6. 12. 2018 Zobrazit méně