Městu Petřvald byla poskytnuta v roce 2018 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300 000,-- Kč , účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Pozvánka na 3. zasedání Zastupitelstva města Petřvaldu dne 20.2.2019

P O Z V Á N K A

NA 3. ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MĚSTA PETŘVALDU, KTERÉ SE BUDE KONAT DNE 20. 2. 2019 V 16.00 V KULTURNÍM DOMĚ PETŘVALD

PROGRAM:

1. Kontrola usnesení

2. Rozpočtové opatření

3. Pozemky

4. Prodej hmotných nemovitých věcí v k.ú. Petřvald u Karviné formou veřejné dobrovolné dražby

5. Kotlíkové dotace v Moravskoslezském kraji – 3. výzva

6. Návrh na pořízení změny územního plánu Petřvaldu

7. Obecně závazná vyhláška města Petřvaldu č. 1/2019 o nočním klidu

8. Různé

9. Informace

10. Diskuze

11. Závěr

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY OBČANY!

12. 2. 2019 Zobrazit méně