Městu Petřvald byla schválena na rok 2019 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300.000,- Kč, účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Ukončení provozu veřejného telefonního automatu

Společnost O2 Czech Republic a.s. oznámila, že z důvodu výrazného poklesu zájmu obyvatel o využívání sítě veřejných telefonních automatů, rozhodla v průběhu 2. pololetí letošního roku, provoz veřejného telefonního automatu  v lokalitě na ul. Gen. Svobody čp. 929 ukončit.

29. 5. 2019 Zobrazit méně