Městu Petřvald byla schválena na rok 2019 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300.000,- Kč, účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Město Petřvald vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa: referent odboru výstavby a životního prostředí

Č.j.: MěÚP 3712/2019

Název územního samosprávného celku:  Petřvald

Druh práce – hlavní pracovní činnost:

referent územního plánování a stavebního řádu na odboru výstavby a životního prostředí Městského úřadu v Petřvaldě – výkon státní správy ve všech věcech spadajících do působnosti stavebního úřadu podle stavebního zákona a prováděcích předpisů.

Doba trvání pracovního poměru:  pracovní poměr na dobu neurčitou

Předpokládaný nástup1. 7. 2019 nebo dle dohody

Místo výkonu práce :  město Petřvald