Oprava částí místních komunikací ve městě

Doplnění informací - Oprava částí místních komunikací ve městě

(aktualizace 12.5.2020 - harmonogram pokládky asfaltobetonu)

V termínu od 28. dubna 2020 do 31. července 2020 bude prováděna oprava částí místních komunikací ve městě a to:

1. ul. Družstevní – oprava je vedena od křižovatky se silnici I/59 ul. Ostravská po křižovatku s ul. Kovalčíkova včetně oprav křižovatky s  ul. Školní
  2. ul. Kovalčíkova – oprava je vedena od křižovatky s ul. Březinská po křižovatku s ul. Družstevní včetně křižovatky s ul. Školní
  3. ul. Petra Bezruče – oprava je vedena od křižovatky s ul. Školní po křižovatku u čp. 1460
  4. ul. Panelová - oprava je vedena od nově opravené části komunikace u čp. 1544 po křižovatku s ul. Nejedlého včetně křižovatky s ul. Zahradní
  5. ul. 2. května – oprava je vedena od nově opravené části křižovatky silnice I/59 ul. Ostravská po opravený úsek u odstavné parkovací plochy a dále pak od sjezdu k čp. 1312 po oplocení mateřské školky čp. 1654, a to včetně oprav odstavných parkovacích ploch. Součásti prací je i obnova stávajícího vodorovného značení včetně vytvoření podélného parkovacího stání pomocí vodorovného a svislého DZ.
  6. ul. Rychvaldská – oprava je vedena od křižovatky s ul. Marjánka poblíž čp. 377 po čp. 393
  7. ul. U Stružky – oprava je vedena od křižovatky se silnicí I/59 ul. Ostravská po nově opravenou část komunikace poblíž nemovitosti s čp. 31 a dále k nemovitosti s čp. 2070, a to pouze v předepsané šíři komunikace.

Úseky místních komunikací jsou vyznačeny v přiložené mapě:

Scéma oprav místních komunikací v roce 2020

Vzhledem k tomu, že se jedná o rozsáhlou akci, žádáme občany okolních nemovitostí o shovívavost a řidiče o dodržování snížené rychlosti.

Orientační harmonogram frézování ulic

Tento harmonogram se může měnit v závislosti s vývojem počasí a stavem techniky.

• 28. - 29. 4. - ul. Kovalčíkova
  • 29. - 30. 4. a 4. 5. - ul. Družstevní
  • 5. 5. - ul. Petra Bezruče
  • 6. 5. - ul. U Stružky