Městu Petřvald byla schválena na rok 2019 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300.000,- Kč, účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Bezpečnost a ochrana dětí a mládeže v obci Petřvald

Logo Nadace ČEZMěsto Petřvald podepsalo s Nadací ČEZ smlouvu o poskytnutí nadačního příspěvku k úhradě nákladů na schválený projekt s názvem „Bezpečnost a ochrana dětí a mládeže v obci Petřvald“ v grantovém řízení Oranžový přechod. Jedná se o poskytnutí finančních prostředků na osvětlení nově budovaného děleného přechodu pro chodce na silnici I/59 ul. Ostravská, poblíž křižovatky s místní komunikací ul. Nejedlého. Nasvětlením tohoto přechodu dojde ke zvýšení bezpečnosti chodců přecházejících přes silnici I/59 ul. Ostravská. Realizace výše uvedeného osvětlení je předpokládaná v roce 2018.

Mapový zákres

27. 8. 2018 Zobrazit méně