Město Petřvald obdrželo v roce 2017 dotaci z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 212.000 Kč, která byla navýšena na částku 298.000,-Kč. Dotace byla určena na úhradu nákladů pečovatelské služby, především na mzdy pečovatelek.

Oznámení nálezu - klíče

Ztráty a nálezy

Oznamujeme odevzdání těchto nálezů:

• SVAZEK 3 KS KLÍČŮ S BAREVNÝMI ROZLIŠOVAČI

místo nálezu: Petřvald, louka nad budovou MěÚ

Majitel se může informovat v kanceláři č. 102 v budově městského úřadu nebo telefonicky na čísle 596 542 907.

Bc. Lucie Švandová, referent správního odboru

27. 9. 2018 Zobrazit méně