Městu Petřvald byla poskytnuta v roce 2018 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300 000,-- Kč , účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Oznámení nálezu č. 15/2018

Ztráty a nálezy

Oznamujeme odevzdání těchto nálezů:

• NÁRAMEK NA RUKU Z BÍLÉHO KOVU

místo nálezu: Petřvald, náměstí Gen. Vicherka 2511, u budovy MěÚ

Majitel se může informovat v kanceláři č. 102 v budově městského úřadu nebo telefonicky na čísle 596 542 907.

Bc. Lucie Švandová, referent správního odboru

5. 12. 2018 Zobrazit méně