Městu Petřvald byla schválena na rok 2019 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300.000,- Kč, účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Město Petřvald nabízí k prodeji trezor (historickou pancéřovou pokladnu)

OZNÁMENÍ O PRODEJI VĚCI:
Trezor (pancéřová pokladna) – výrobce František Vyhnálek, Moravská Ostrava

Město Petřvald nabízí k prodeji formou obálkové metody historický trezor (pancéřovou pokladnu) od výrobce František Vyhnálek, Moravská Ostrava.

Písemné nabídky v zalepené obálce označené „KOUPĚ TREZORU (PANCÉŘOVÉ POKLADNY)“ doručte na adresu: Město Petřvald, náměstí Gen. Vicherka čp. 2511, 735 41 Petřvald do 30.09.2019 do 17:00 hodin.

FOTOGALERIE:

11. 9. 2019 Zobrazit méně