Městu Petřvald byla schválena na rok 2019 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300.000,- Kč, účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Nález č. 15/2019 - dálkový ovladač vrat

Ztráty a nálezy

Oznamujeme odevzdání těchto nálezů:

• NÁLEZ 15/2019: DÁLKOVÝ OVLADAČ VRAT

místo nálezu: Petřvald, křižovatka ulic Sokolská a Nejedlého

Majitel se může informovat v kanceláři č. 102 v budově městského úřadu nebo telefonicky na čísle 596 542 907.

Bc. Lucie Švandová, referent správního odboru

30. 9. 2019 Zobrazit méně