Stav staveniště dne 29.6.2014

Městu Petřvald byla poskytnuta v roce 2018 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300 000,-- Kč , účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Volby do zastupitelstev obcí a zastupitelstev městských obvodů a městských částí ve statutárních městech, 5. a 6. října 2018

Výsledky voleb do městského zastupitelstva města Petřvald

Zvolení zastupitelé dle výsledku voleb

Na ustavujícím zastupitelstvu byla provedena výměna mandátu u hnutí ANO. Za Bc. Kubeše Pavla nastupila Kulínská Radmila.

Tabulky převzaty ze serveru www.volby.cz