Jak nakládat s odpadem v době ohrožení nákazou coronaviru

Rozmístění nádob na separovaný sběr

V Petřvaldě jsou na území města rozmístěny kontejnery na separovaný odpad jako je sklo, papír a tetrapak, plasty a biologicko-rozložitelný odpad. Stanoviště jednotlivých kontejnerů jsou zakreslena na mapovém podkladu města:

Zodpovědným přístupem ke třídění tohoto odpadu šetříme životní prostředí a také snižujeme náklady, které město a tím i my všichni občané musíme vynaložit na likvidaci odpadů.

Ing. Zuzana Sáňková, odbor výstavby a ŽP