Městu Petřvald byla poskytnuta v roce 2018 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300 000,-- Kč , účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Informace k inzerci v Petřvaldských novinách (PN)

Informace a příjem inzerce:

Danuše Starečková, Středisko kulturních služeb
tel.: 596 542 973, 725 432 095

e-mail petrvaldskenoviny@petrvald-mesto.cz

• PN vycházejí a jsou distribuovány na konci každého měsíce v roce
  • PN vycházejí v barevném provedení
  • inzerce je zveřejněna na základě objednávky (viz. příloha informací)
  • za zveřejnění inzerátu v PN zaplatí inzerující 6,- Kč včetně DPH za 1 cm2
  • platbu za zveřejnění inzerátu je nutno uhradit nejpozději v den uzávěrky daného čísla PN (hotově na MěÚ v Petřvaldě nebo bankovním převodem na základě zálohové faktury)
  • inzerent předá grafické zpracování inzerátu ve formátu PDF vhodném pro tisk, popř. v jiném formátu - po dohodě
  • redakce neprovádí grafickou úpravu inzerce a tiskárna provádí jen konečnou grafickou úpravu novin