logomskMěsto Petřvald podepsalo v letošním roce smlouvu č. 01946/2020 o poskytnutí dotace z dotačního titulu Moravskoslezského kraje na základě které bylo město poskytnuta dotace ve výši 300 tis.Kč na předložený projekt „Petřvald – kulturní město 2020“. Tyto dotační prostředky jsou určeny k obohacení kulturního života občanů nejen obce Petřvald, ale představují také významné rozšíření nabídky kulturního vyžití pro obyvatele okolních obcí v rámci Moravskoslezského kraje.

Do projektu byly zahrnuty jedny z nejvýznamnějších kulturních akcí města Petřvald, a to Den tradic a Petřvaldský otvírák, které již tvoří nedílnou součást kulturního života města a zároveň vytvářejí novodobou tradici, která je ze strany občanů našeho města i okolních obcí hodnocená velmi kladně. Další akce, na něž byla dotace poskytnuta, jsou tři komponované pořady „Šmoldasův drzý jazzyk“, „Muzika s vůní botanické zahrádky“ a vystoupení JUDr. Ivo Jahelky „Jsme si souzení“, jejichž organizace byla původně zamýšlena do nově vzniklých prostor Střediska volného času Domek.

Bohužel, z důvodu neočekávaných událostí, bylo město nuceno zrušit akci Petřvaldský letní otvírák a zároveň přesunout všechny tři komponované pořady do velkého sálu KD, kde je možné lépe dodržet předepsaná protiepidemiologická opatření.

Informace k inzerci v Petřvaldských novinách (PN)

Informace a příjem inzerce:

Lucie Skrzyžalová, Středisko kulturních služeb
E-mail:  petrvaldskenoviny@petrvald-mesto.cz

Osobní podání: pondělí, středa 9:00 – 11:30, 12:30 – 13:30 na adrese Středisko kulturních služeb, K Muzeu 150, Petřvald, tel. 596 542 973

• PN vycházejí a jsou distribuovány na konci každého měsíce v roce
  • PN vycházejí v barevném provedení
  • inzerce je zveřejněna na základě objednávky (viz. příloha informací)
  • za zveřejnění inzerátu v PN zaplatí inzerující 6,- Kč včetně DPH za 1 cm2
  • platbu za zveřejnění inzerátu je nutno uhradit nejpozději v den uzávěrky daného čísla PN (hotově na MěÚ v Petřvaldě nebo bankovním převodem na základě zálohové faktury)
  • inzerent předá grafické zpracování inzerátu ve formátu PDF vhodném pro tisk, popř. v jiném formátu - po dohodě
  • redakce neprovádí grafickou úpravu inzerce a tiskárna provádí jen konečnou grafickou úpravu novin