Městu Petřvald byla poskytnuta v roce 2018 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300 000,-- Kč , účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Služby a firmy na území města Petřvald

(projekt byl spuštěn 18.10.2018)

Na této stránce budou uvedeny kontaktní údaje na poskytovatele služeb působících na území našeho města.

Zveřejnění a aktuálnost údajů  na  tomto seznamu je plně réžii poskytovatelů služeb a údaje ke zveřejnění mohou zaslat prostřednictvím Zadávacího formuláře.