Bezplatná přeprava petřvaldských seniorů starších 70 let

Bezplatná přeprava petřvaldských seniorů starších 70 let

Zastupitelstvo města Petřvald na svém 13. zasedání dne 29.6.2016 odsouhlasilo bezplatnou přepravu seniorů starších 70 let. S účinností od 1.8.2016 bude městem Petřvald proplácen roční seniorpas v hodnotě 850,- Kč / na osobu, se kterým je možné bezplatně cestovat po celém Moravskoslezském kraji regionálními autobusy a vlaky v rámci ODIS.

Pořizovací cena ODISky , na kterou bude dopravcem nahrán seniorpas je 130,- Kč. Tuto ODISku si občané vyřídí na své náklady u dopravce např.: ČSAD Havířov a.s., ČSAD Karviná a.s., Dopravní podnik Ostrava a.s. Hodnota seniorpasu bude následně proplácena na pokladně MěÚ Petřvald na základě předložení občanského průkazu, ODISky a pokladního dokladu o zaplacení seniorpasu, který si musí cestující vyžádat od dopravce při zakoupení.

Datum vložení: 30. 6. 2016 0:00
Datum poslední aktualizace: 7. 12. 2021 2:38