Dočasné uzavření místní komunikace ul. Bužkovská

Logo zprávy

Ode dne 20.3.2024 probíhá uzavírka ul. Bužkovská, která je v současné době dostupná pouze pro pěší. Objízdná trasa je vedena po ul. Topolová ve směru na ul. Šumbarskou.

Důvodem uzavírky je realizace stavby „Chodník podél místní komunikace ul. Bužkovská v Petřvaldu“ realizační firmou, TYSAX s.r.o., IČO 7719621.

V rámci stavebních prací bude zamezen průjezd tímto úsekem komunikace, pouze pro pěší bude zachován průchod. Vše bude označeno dopravním zařízením společně s dopravním značením pro odklonění dopravy s tím, že vlastníci přilehlých nemovitosti budou o omezení přístupu a příjezdu informováni danou realizační firmou v dostatečném předstihu.

Děkujeme všem za pochopení a zároveň Vás všechny žádáme o trpělivost a shovívavost. Během realizace této stavby vyzýváme řidiče o dodržování snížené rychlosti a chodce o obezřetnost.

Ing. Petr Dvořáček, místostarosta města

Mapa uzavírky části ulice Bužkovská v 03/2024