Město Petřvald
Petřvald oficiální stránky města

Nevyvezené žluté nádoby na plast v lokalitě „Nová dědina“ budou vyvezeny v pondělí 27.9.2021.

Úřední den 27.9.2021 (pondělí) se přesouvá na 30.9.2021 (čtvrtek) s úředními hodinami od 8.00 do 11.30 a od 12.00 do 17.00.

Město Petřvald vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa: referent odboru výstavby a životního prostředí.

Na sběrném dvoře můžete nově odevzdat i použité jedlé oleje a tuky rostlinného původu z domácností.

-

Na Sběrném dvoře můžete nově odevzdat i použité jedlé oleje a tuky rostlinného původu z domácností.

Tuky a fritovací oleje do kanalizace nepatří!!! Přesto se v kanalizační síti měst a obcí objevuje zvýšené množství těchto látek a dalších předmětů.

Je tu však další možnost pro občany města Petřvaldu, jak vylepšit životní prostředí.

Od letošního roku mohou na základě povolení Krajského úřadu Moravskoslezského kraje odevzdat použité oleje či tuky rostlinného původu na sběrný dvůr. Před odevzdáním je třeba olej slít do plastových, uzavíratelných nádob (PET láhve). Lahve musí být pevně uzavřené.

Nadále platí možnost zde odevzdat i ostatní mazací a motorové oleje.

Ing. Zuzana Sáňková, odbor výstavby a životního prostředí
Zdroj: DEPOS Horní Suchá a.s.

Datum vložení: 7. 4. 2017 0:00
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2017 0:00