Město Petřvald
Petřvald oficiální stránky města

Nevyvezené žluté nádoby na plast v lokalitě „Nová dědina“ budou vyvezeny v pondělí 27.9.2021.

Úřední den 27.9.2021 (pondělí) se přesouvá na 30.9.2021 (čtvrtek) s úředními hodinami od 8.00 do 11.30 a od 12.00 do 17.00.

Město Petřvald vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa: referent odboru výstavby a životního prostředí.

Poděkování za vydařený příměstský tábor

Poděkování za vydařený příměstský tábor

Vedení města se letos poprvé rozhodlo uspořádat o prázdninách pro zdejší děti příměstský tábor. Už samotnou snahu je potřeba ocenit, protože akcí a aktivit během prázdnin moc nebývá a práce s dětmi má svá úskalí. Kdo má malé školáky, dobře ví, že zajistit dětem každodenní hlídání, oběd i nějaký smysluplný program, když jsou rodiče v práci, vůbec není snadné. Příměstský tábor tak není jen zábava pro děti, ale i pomoc rodičům. Nevím, kdo vymýšlel a připravoval program, ale byl zkrátka výborný. Zapojit místní spolky, byl nečekaně dobrý nápad a jejich představitelé se zhostili nového úkolu zodpovědně. Děti každý den odcházeli odpoledne domů plní nových zážitků a obdaření spoustou drobných dárečků a těšili se na další den. Asi bychom našli nějaké nedokonalosti, ale proč bychom to dělali. Důležité je, že byli všichni spokojeni a že bylo o naše děti dobře postaráno po všech stránkách, i v době nepříznivého počasí. Největší poděkování patří paní vedoucí tábora Bronislavě Siudové (kulturní referentce), které jsme děti ráno svěřovali, která se o ně celý den starala a ani odpoledne neztrácela úsměv na tváři. Věřím, že mohu mluvit i za ostatní rodiče a pochválit SKS i úřad a vedení města. Děkujeme a těšíme se na příští tábor.

Za rodiče Jana Dronská

Datum vložení: 23. 8. 2017 0:00