Městu Petřvald byla poskytnuta v roce 2018 neinvestiční dotace z rozpočtu Moravskoslezského kraje ve výši 300 000,-- Kč , účelově určená k úhradě uznatelných nákladů sociálních služeb zařazených v Krajské síti sociálních služeb, která je součástí Střednědobého plánu rozvoje sociálních služeb v Moravskoslezském kraji na léta 2015-2020. Dotace bude použita na mzdy pečovatelek.

Finanční výbor zastupitelstva

Organizační zařazení

Město Petřvald > Zastupitelstvo

Hlavní adresa

náměstí Gen. Vicherka 2511
735 41 Petřvald

Osoby

JménoFunkceTelefon
Jonšta Petr, Doc. Ing., Ph.D.
KSČM/BEZPP
Předseda