Město Petřvald
Petřvald oficiální stránky města

Nevyvezené žluté nádoby na plast v lokalitě „Nová dědina“ budou vyvezeny v pondělí 27.9.2021.

Úřední den 27.9.2021 (pondělí) se přesouvá na 30.9.2021 (čtvrtek) s úředními hodinami od 8.00 do 11.30 a od 12.00 do 17.00.

Město Petřvald vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa: referent odboru výstavby a životního prostředí.

Informace a podmínky pro zveřejnění v PN

Informace a příjem inzerce:

• Lucie Skrzyžalová, Středisko kulturních služeb
  • E-mail:  petrvaldskenoviny@petrvald-mesto.cz
  • Osobní podání: pondělí, středa 9:00 – 11:30, 12:30 – 13:30 na adrese Středisko kulturních služeb, K Muzeu 150, Petřvald, tel. 596 542 973

• PN vycházejí a jsou distribuovány na konci každého měsíce v roce
  • PN vycházejí v barevném provedení
  • inzerce je zveřejněna na základě objednávky (viz. příloha informací)
  • za zveřejnění inzerátu v PN zaplatí inzerující 6,- Kč včetně DPH za 1 cm2
  • platbu za zveřejnění inzerátu je nutno uhradit nejpozději v den uzávěrky daného čísla PN (hotově na MěÚ v Petřvaldě nebo bankovním převodem na základě zálohové faktury)
  • inzerent předá grafické zpracování inzerátu ve formátu PDF vhodném pro tisk, popř. v jiném formátu - po dohodě
  • redakce neprovádí grafickou úpravu inzerce a tiskárna provádí jen konečnou grafickou úpravu novin