Město Petřvald
Petřvald oficiální stránky města

Město Petřvald vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa: referent odboru výstavby a životního prostředí. Termín prodloužen do 19.11.2021.

COVID-19 Informace a opatření

Objednávka na PCR testování

Pomoc Moravskoslezského kraje seniorům s objednáním PCR testu Od 1.2.2021 dochází ke změně režimu objednávání pacientů na PCR testy k vyšetření Covid-19. Nově bude systém fungovat tak, že lékař nebo Krajská hygienická stanice zadá žádanku v celostátním systému ÚZIS a pacient, jemuž byla tato žádanka vystavena (pacient nedostane žádanku, pouze informaci od lékaře, že žádanku vytvořil) se může rezervovat k odběru na libovolném odběrovém místě v termínu, který je volný, případně se dostavit k odběru v lékařem nebo operátorem call centra KHS doporučeném termínu.

Podpora MSK v oblasti podnikání

Informace o aktivitách Moravskoslezského kraje v oblasti podpory podnikání - spuštění projektu Rychlá radahttps://rychla-rada.cz/.

Jak správně řešit odpad v době karantény

Jak nakládat s odpadem v době ohrožení nákazou coronaviru