„18. reprezentační ples města Petřvaldu“

V sobotu 12. února 2011 se konal v Kulturním domě v Petřvaldě v pořadí již 18. reprezentační ples města Petřvaldu.

V sobotu 12. února 2011 se konal v Kulturním domě v Petřvaldě v pořadí již 18. reprezentační ples města Petřvaldu. Tento ples je jednou z aktivit společného projektu JA-PE. Partnerská spolupráce obcí Jasienica a Petřvald/JA-PE2. Projekt je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Polská republika 2007-2013. Proto byli našimi vzácnými hosty i přátelé z polské Jasienice. Hosté z dalšího partnerského města Strumień účast přislíbili, ale nakonec pro nemoc nedorazili.
Celkem 210 účastníků si přišlo zatančit a pobavit se. A soudě podle úsměvných pohledů se všichni skvěle bavili. K tanci a poslechu hrála hudební skupina Raffael Music Band pod taktovkou pana Rafaela Valečka. V úvodu plesu zatančila děvčata z tanečního souboru Petřvaldské srdce. Poté všechny přítomné přivítala kulturní referentka paní Lucie Skrzyžalová. Zpestřením plesu bylo kouzelnické vystoupení pana Jakuba Vosáhla.

Datum vložení: 12. 2. 2011 11:27
Datum poslední aktualizace: 25. 2. 2021 11:37