Lehkoatletický čtyřboj s mezinárodní účastí

Dne 19. května 2011 proběhly na naší škole závody v lehkoatletickém čtyřboji.

Dne 19. května 2011 proběhly na naší škole závody v lehkoatletickém čtyřboji. Akce byla součástí projektu JA-PE. Partnerská spolupráce obcí Jasienica a Petřvald /JA-PE 2, reg.č. PL.3.22/2.2.00/08.00704, který je spolufinancován z prostředků Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Operačního programu Česká republika – Polská republika 2007-2013.

logo eu

Žáci Petřvaldu, Jasienice a Strumienie bojovali s nasazením všech sil ve vytrvalostním běhu, sprintu, hodu-vrhu a skoku dalekém. V každé kategorii, mladší a starší žáci, měli zastoupení čtyři chlapci a čtyři děvčata.
Závody zahájila starostka města Petřvaldu paní Jarmila Skálová a zástupkyně ředitele Ing. Zdeňka Kozlovská.
Mladé atlety povzbuzovali žáci i učitelé petřvaldské školy. A jak závody dopadly? Naše škola se umístila na krásném 1. místě, Strumień na 2. místě a Jasienica získala 3. místo.
Všichni závodníci obdrželi medaile a každé družstvo pak pohár a diplom.
Za skvělou přípravu a organizaci závodů děkujeme paní Mgr. Kateřině Rašové.
 Děkujeme také dalším pedagogům , kteří se na průběhu mezinárodních závodů podíleli . O hudební doprovod a zpracování výsledkové listiny na PC se postaral pan učitel Roman Pluta, DiS.
Pevně věřím, že polští hosté odjížděli domů s pěknými zážitky z příjemně prožitého dne.

Podrobné výsledky

Podrobné výsledky.pdf