Město Petřvald
Petřvald oficiální stránky města
  • Město Petřvald nabízí zaměstnání na Odboru výstavby a ŽP, na Odboru správním a ve Středisku údržby
  • Anketa k vyběru symbolu města Petřvaldu. Symbol  bude sloužit k prezentaci města a měl by vycházet z jeho charakteristických rysů. Hlasovat můžete na Symbol města Petřvaldu

Podvodník se dřevem

Logo

V Orlové a okolí se v posledních dnech pohyboval muž na fotce, který obcházel rodinné domky a nabízel za výhodnou cenu palivové dřevo

Převzato z webové prezentace Města Orlová

V Orlové a okolí se v posledních dnech pohyboval muž na fotce, který obcházel rodinné domky a nabízel za výhodnou cenu palivové dřevo. Vyžadoval zálohu předem, na kterou vystavil doklad na firmu Úprava zeleně, nákup a prodej palivového dříví, Szeliga Roman, Doubrava 1072.

Podvodník s palivovým dřevem

„Dnes byl u mých rodičů a požadoval zálohu. Díky Facebooku a skupině Dolnolutyňáci sobě jsem svému otci zachránila peníze, jelikož jsem se o tomto muži v této skupině dočetla. Zavolala jsem policii a muž byl zadržen. Policie mi oznámila, že by bylo dobré, aby všichni, kteří tomuto muži zaplatili zálohu, přišli na Policii ČR a podali trestní oznámení,“ uvedla k případu naše spoluobčanka.

Tímto vyzýváme všechny, kteří tomuto muži zaplatili zálohu, ale dodávky dřeva se nedočkali, aby kontaktovali Policii ČR a podali trestní oznámení, resp. se připojili k hromadnému trestnímu oznámení.

Datum vložení: 21. 9. 2022 21:41
Datum poslední aktualizace: 21. 9. 2022 21:46